Notebooki w Kajakach i Samochodach Jako GPS

Jeśli Twój laptop w samochodzie lub kajaku przestał działać, nie panikuj. W około 90% przypadków bardziej opłaca się go naprawić niż wymienić na nowy. Zadzwoń do nas i uzyskaj fachową ocenę kosztów naprawy lub przywieź do nas komputer. Naprawiamy laptopy wszystkich wiodących producentów na rynku.

Profesjonalna obsługa klienta

Do każdej naprawy otrzymasz swój indywidualny numer zgłoszenia (RMA). Protokół przyjęcia sprzętu otrzymasz na adres email w formacie pdf bez zbędnych papierków wraz z klauzulą zachowania poufności danych. W dobie smartfonów i technologicznych gadżetów wierzymy, że jest to dla wielu naszych najlepszych klientów najwygodniejsze rozwiązanie.

Bezpłatna diagnostyka w kajakach w przypadku naprawy u nas w serwisie. Cena rynkowa samej diagnostyki to 300zł. Napraw komputer u nas w firmie i korzystaj z niej GRATIS. Z reguły czas naprawy komputera z diagnostyka to 2 – 3 dni.
Wymiana podzespołów PC

Wymieniamy wszystkie elementy komputera klasy PC w samochodach wypożyczonych, mamy też sporo zastępczych części dzięki czemu czas naprawy jesteśmy w stanie skrócić do minimum. Wszystkie części zamawiamy kurierem.
Konserwacje układów chłodzenia

Czyszczenie układów chłodzenia, wymiana termopasty, konserwacja całej obudowy, wentylatorów, zasilacza. Termin realizacji już od 1 dnia roboczego.
Diagnostyka komputera PC

Wstępna diagnostyka i wycena naprawy już na miejscu. Możliwość dokupienia usługi priorytetowej. Wówczas taka naprawa realizowana jest od ręki.

GODZINY OTWARCIA

Otwarte poniedziałek – niedziela od 8.00 – 21.00

Sobota – niedziela otwarte od g. 10.00 – 21.00

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.